Для арбітражу трафіку вебмайстри створюють кілька облікових записів. З основного акаунта РК проводити не варто. Якщо його забанять, вам доведеться витрачати сили і час на те, щоб відновити потрібні вам дані. Тому перед тим, як приступити до арбітражу, слід запастися ще кількома акаунтами.
Інструкцію з прогріву акків можна знайти у AffCommunity. Переходь сюди і читай що потрібно зробити для прогріву акаунтів.
Стати володарем Telegram акаунта можна за допомогою таких способів:
- Зареєструвати самостійно. Для реєстрації саморегів слід використовувати новий IP. Щоб зареєструвати акаунти самостійно, вам знадобляться телефонні номери. Для того щоб їх отримати, потрібно буде купити або орендувати сім-карти.
- Завести акаунт за допомогою спеціального софту — авторегів.
- Взяти в оренду в іншого вебмайстра.
- Придбати в одному з магазинів акаунтів.
Найбільш довгоживучими і надійними є самореги. Швидше за все зазвичай потрапляють під бан автореги. Середній термін «життя» непрогрітого авторега становить від одного до п’яти днів. У деяких випадках цього часу буває достатньо для запуску рекламної кампанії.
Як правильно прогрівати акаунти Telegram?
Арбітражники з досвідом стверджують, що найдовше «живуть» ті акаунти, які беруть участь у листуванні, мають підписку на різні чати та іменні контакти на реальних людей. Для трасту корисним є збереження нотаток із листувань у вибране, пересилання собі медіафайлів із групи.
Якщо інші користувачі поскаржаться на розсилку спаму з вашого облікового запису, він ризикує потрапити під бан, навіть у разі його хорошого прогріву. Щоб мінімізувати цю ймовірність, варто дотримуватися таких рекомендацій під час планування розсилки та її подальшого проведення:
- повідомлення відправляти тільки цільовій аудиторії;
- користуватися надійними президентськими проксі;
- дотримуватися лімітів — на добу не можна надсилати понад сорок повідомлень з кожного акаунта і понад п’ятдесят інвайтів;
- кожні 10-15 хвилин міняти IP (під час прогріву міняти кожні п’ять-десять акаунтів), можна використовувати антидетект-браузери;
- не тримати всі свої акаунти на одному IP.