Якому бренду надати перевагу під час вибору якісного стоматологічної апаратури? Наприклад, варто звернути увагу на компанію планмека.
Вона має гарну репутацію на міжнародному ринку, пропонує відносно низькі ціни та ставить акцент саме на надійності. З такими установками та додатковим пристосування значно простіше працювати з фотополімерами та проводити складні процедури. Головне – завчасно передбачити, які саме інструменти необхідні для обладнання конкретного кабінету, яку допомогу планує надавати фахівець.
Особливості фотополімерів, про які треба знати
Фотополімерні та композитні матеріали вже доволі давно займають перше місце серед сучасних елементів, які у своїй роботі застосовують стоматологи. Інноваційні технології дозволяють створювати непомітну реставрацію, змінювати колір зубів та при цьому дотримуватися натуральності.
Фотополімери – це композити нового покоління. Додатково їх часто називають нанокомпозитами. Якщо порівнювати зі звичайними пломбами, частинки приблизно в чотири рази менші, що дуже важливо. Також фотополімер наразі вважається єдиним та першим композитом, у якого щільність й показник світлозаломлення майже такий самий, як і у людської емалі. Тож, якщо необхідно зробити акцент саме на натуральності, то поки що це ідеальний варіант.
Кому підходять фотополімери?
Хоч фотополімери й мають велику кількість переваг, вони підходять не всім. Експерти радять обирати такий метод, якщо потрібно виправити виключно мінімальні дефекти. Загальна частина не повинна переважати 30%
Показання до використання фотополімерів:
- карієс;
- сколи;
- аномальна форма;
- заміна старих пломб;
- реставрація анатомічної форми;
- ерозія;
- незвичний колір зубів.
Існують і протипоказання, про які слід пам’ятати. Так, якщо діагностика показала, що у людини багато проблем із зубами, то це означає, що фотополімери не рекомендуються. Тоді краще надати перевагу вкладкам, щоб зберегти жувальну активність та анатомію.
Як доглядати за фотополімерами?
Часто люди думають, якщо вони вже встановили фотополімер, то це на все життя. Це не так: в середньому матеріал слугує максимум сім років, але зазвичай – п’ять. Крім того, потрібно вирівнювати прикус, позбутися скреготу, відмовитися від шкідливих звичок, регулярно приходити на професійну чистку, застосовувати ополіскувач та флоси. Тоді гарантована гарна посмішка на довгі роки.