Ще один варіант методу проколювання — це двошарові труби для прокладки кабелю. Спеціальні будівельні пристосування, призначені для гідропрокола, використовуються під час здійснення робіт в легко розмиваються грунтових породах. У процесі твори будівельних робіт грунтова маса, яка перебуває перед трубами розмивається з використанням насадок, далі в створені тунелі проштовхуються труби.
Помітний недолік даного методу: спостерігається значне відхилення від проектованих траєкторій просування трубопроводу, і може знадобитися звільнити шляхи рухів від утворюються грунтових резюмував (пульпа). Етапи здійснення будівельних робіт: А) На певній відстані від старту тунелю потрібно рити траншею, і в створену робочу шахту на каркасах потрібно встановити гідравлічний домкрат. Зверху потрібно встановити гідронасос. Насосна станція підводить воду до домкратних установкам. Параметр гідравлічного домкрата повинна відповідати властивостям грунтовій породи, труби, що прокладається. Б) До робочої шахту потрібно занурювати шомпол, оснащений спеціальними наконечниками, передавальними, які пов’язують її з плитами домкратів і труб.
Шомполу можуть бути великого чи меншого розміру від діаметрів труби. Відповідно шомполу потрібно закріпити зовні або всередині. Перші відрізки труб повинні мати довжину 6,8-7 м, де і надівається шомпол. В) Стартові проколи здійснюються з використанням шомпола, який зафіксується на натискну плиту. Після процесу в отворах шомпола потрібно вставити металевий стрижень, який має радіус 20 мм, далі процедури повторюються циклічно. Г) Якщо для здійснення прокладки застосовуються рухливі упори, що підтягують домкрати в процесі зворотних проходів штока, шомпола можна не використовувати. Домкрати повинні пересуватися за прокладаються трубами разом з плитами, до повних заглиблених в грунт, і після назад повертаються на своє місце. До кінцевої частини труби можна приварити нову ланку. Процедури повторюються до досягнення потрібної довжини трубопроводів.