Власний будинок — непорушна фортеця, острівець безпеки, гранично особиста територія, де можна встановлювати свої правила. Щоправда, сусіди та недоброзичливці можуть бути не згодні з цим.
Вони можуть проникати на ділянку, псувати рослини та лавки, красти яблука. Щоб довести факт цих дій у суді, потрібно замовити відеоспостереження на https://iseeyou.video/. Відеозйомка може використовуватися і в мирних цілях: для спостереження за дітьми, що грають, вільно пересуваються домашніми тваринами.
Правила
Систему відеоспостереження необхідно спроектувати. Якщо планується єдина камера, без цього можна обійтися, але вже дві вимагають ретельного планування. Найчастіше необхідно встановити спостереження за всією ділянкою, а це вимагає продуманої схеми розташування.
Аналогові камери чи цифрові? Перші простіші в монтажі, їх реально встановити людині без особливого досвіду. Другі передають якісніше зображення. Аналогові відеокамери трохи надійніші, тоді як цифрові при належному вмінні можна віддалено зламати. Але й встановити на смартфоні додаток та дивитися відео з камер із телефону теж можна.
Крім камер для відеозйомки, потрібен підключений до них відеореєстратор. Така потрібна пам’ять для запису відео та комп’ютер для налаштування обладнання. Об’єм пам’яті критичний для домашньої відеозйомки. Відеокамери, що записують цілодобово, швидко будь-яку пам’ять заб’ють. Прийде інтегрувати систему відеоспостереження з датчиками руху або включати камери по таймеру.
Усі мешканці будинку мають бути в курсі встановлення камер. Монтувати пристрої в особистих зонах у душі, наприклад, не можна. Але навіть за вуличного розміщення є обмеження: камери мають бути спрямовані у двір. Якщо в їхнє поле зору потрапляє вулиця, доведеться вішати на паркані оголошення про відеозйомку. Гірше, якщо камера записує сусідську ділянку: потрібний письмовий дозвіл сусіда на зйомку.
Поради
Зазвичай камери розміщують на висоті. По-перше, їх складніше зламати, по-друге, зростає кут огляду. Стовп, кут будинку під дахом – відмінні точки для монтажу.
Камери призначені для приміщень на вулиці використовувати не варто: швидко зламаються. Спроба заощадити в такий спосіб обернеться великими витратами.
Якщо хочеться, щоб відеозйомка велася і вночі, потрібно передбачити хороше джерело світла. Гарний, але дорогий варіант – повне висвітлення двору. Більше економний — інфрачервоне підсвічування у кожної камери.